Járóbeteg szakellátások fejlesztése a Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kenézy Gyula Campuson

Debreceni Egyetem
A projekt tartalmának bemutatása
EFOP-2.2.19-17-2017-00056

A projekt megvalósulása a Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kenézy Gyula Campusán, azon belül a Járóbeteg szakellátás szervezeti keretein belül történik.

Jelen projekt általános célja, hogy a Debreceni Egyetem Klinikai Központban a valós szükségletekhez igazodó szakellátási szolgáltatások nyújtása valósuljon meg a lakosság számára. Az infrastruktúra modernizálásával jobb háttérfeltételek jönnek létre, mely növeli a betegelégedettséget.

A felújítás megvalósulásának helyszíne a Bethlen utcai járóbeteg szakellátó központ (4026 Debrecen, Bethlen u. 11-17.). Az eszközbeszerzések 19 különböző szakmát érintenek a járóbeteg szakellátás területén.