TAMOP-4.1.2-08/1/A-2009-0034

„A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg.”

Projekt címe: „Gyakorlatorientált képzési programok kidolgozása a turisztikai desztináció menedzsment és a kapcsolódó ismeretanyagok oktatására”

Szerződésszám: TAMOP-4.1.2-08/1/A-2009-0034

• A projekt teljes költségvetése: 35 955 964 HUF
  • A támogatás összege: 28 764 771 HUF
  • Az önerő összege: 7 191 193 HUF
  • A DE költségvetése: 9 658 804 HUF
  • A DE támogatásának összege: 7 727 043 HUF
  • A DE önerő összege: 1 931 761 HUF
  • A teljes projekt támogatási intenzitása: 80%

A projekt célja: gyakorlatorientált, modell rendszerű képzési programok és oktatás-módszertani eszközök kidolgozása, amelyekkel hatékonyabban és professzionálisabban lehet a vidék, illetve az adott térség feltételrendszerébe ágyazottan felismerni és értelmezni a térségi turisztikai folyamatok hátterét. fontos még a tananyagfejlesztéssel kapcsolatban, hogy a munkaerő-piaci elvárásoknak megfelelő tartalom és minőség kerüljön kialakításra. A projekt konzorcium szakmai munkáját sok éves turizmusoktatási tapasztalattal rendelkező külföldi felsőoktatási intézmények, szakemberek segítik.

• A projekt futamideje 18 hónap: 2010. március 01. – 2011. augusztus 31.
  • A projekt konzorciumvezető (főkedvezményezett): Pannon Egyetem.
  • A projekt konzorciumi partnerei (kedvezményezettek): Debreceni Egyetem és Szegedi Tudományegyetem.

Frissítés dátuma: 2017.08.07.