Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola infrastrukturális fejlesztése

Debreceni Egyetem
143.292.480 Ft
2018. október 31.
2018. október 31.
EFOP-4.1.3-17-2017-00244

A pályázat keretében felújításra kerülnének a Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolájának Csengő utca 4.; Kossuth u. 33. és az Arany János tér 1. szám alatti feladatellátási helyein lévő épületek egy része. A Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Csengő utca 4. szám alatti feladatellátási hely „D” épület teljes pincerészének felújítása történik. Az intézmény „D” épület teljes pincerészén a falak átnedvesedtek, erősen salétromosak és penészesednek. A helyiségek ebből kifolyólag az egészségre ártalmasak. Mindezek alapján időszerűvé vált a felújítás elvégzése. Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Debrecen, Kossuth utca 33. szám alatti feladatellátási helyen fejlesztő, valamint pszichológusi szoba kialakítása, továbbá könyvtár felújítása történik.